דף הבית > אימון אישי ועסקי
אימון/ חונכות (Coaching) –
הגדרה של איגוד המאמנים האמריקאי
 
אימון/הנחיה הוא תהליך אינטראקטיבי המסייע ליחידים ולארגונים להתפתח מהר יותר ולהגיע לתוצאות משביעות רצון יותר.
 
מאמנים עובדים עם בעלי תפקידים בכל תחומי החיים כולל בעסקים, קריירה, כספים, בריאות ויחסי אנוש. כתוצאה מתהליך האימון/חונכות הלקוחות יודעים להציב מטרות טובות יותר, נוקטים יותר פעולה, מקבלים יותר החלטות ועושים שימוש רב יותר בעוצמותיהן הטבעיות.
 
מאמן מקצועי מאומן בתהליך הכשרתו לדעת להקשיב יותר ולצפות, להתאים את גישתם האקדמית לצרכיו של הלקוח הנוכחי ולבנות את התוכנית הכוללת פתרונות ואסטרטגיות פעולה על בסיס הנתונים הטבעיים של הלקוח שלהם.
 
בנוסף, הם מאמינים שללקוח שלהם יש מאגר גדול של יצירתיות ושל מקורות כח וכל מה שהמאמן צריך הוא ליצור מערכת שתתמוך בלקוח ותאתגר אותו לעשות שימוש בכישוריו, יכולותיו והיצירתיות שניחן בה.
 
אמנם המאמן אחראי על מתן משוב ללקוח ועל סיוע בהצבת המטרות, אך על הלקוח מוטלת האחריות לפסוע במשעול וליצור את כל הדרוש על מנת שיוכל לייצר כמצופה. 
 
המאמן אינו אמור להתמקד בכאבים פסיכולוגיים הנובעים מעברו של הלקוח או לטפל בבעיותיו הקוגניטיביות או הרגשיות.
 
לכן, אם הינך מנהל וברצונך לקבל אימון אישי עבורך או עסקי לחברה שאתה מנהל, עליך להקיש על הכפתור "צור קשר" השאר פרטים ואנו נפנה אליך. 
אם הינך מעוניין בסדנאות שונות בתחום הארגוני או הניהולי עבור עובדיך, עליך להקיש על הכפתור "צור קשר" . בחר את שמה של הסדנא או ההשתלמות המבוקשת ולאחר שתשאיר את פרטיך האישיים באתר נחזור אליך ונתאם השתלמות או סדנא התפורה עבורך ועבור עובדי החברה/ארגון.
  הכוון תעסוקתי  
  אבחון דידקטי  
  פתרון בעיות הוראה בדרך יצירתית  
  לווי תלמידים לתארים מתקדמים  
  סדנאות והשתלמויות
  אימון אישי ועסקי  
חדשות
ברוכים הבאים לאתר
ברוכים הבאים לאתר של ד"ר משה רז
12/01/2009

פותח ע"י סופטמדיה בניית אתרים